[FOTO] Kulturalnie w Kliszowie

  • 14.03.2017, 09:57 (aktualizacja 14.03.2017, 10:13)
  • Arkadiusz Łysoń

Podziel się:

Oceń:

[FOTO] Kulturalnie w Kliszowie Arek Łysoń
W tamtejszej remizie obchody kobiecego święta zorganizowało Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich w Kliszowie. Wszystkie panie z tej miejscowości mogły przyjść i świętować swój dzień.

Zebranych gości przywitały prezes stowarzyszenia Ewa Marek oraz sołtys Kliszowa Danuta Baran. Do powitań przyłączył się również obecny wójt gminy Gawłuszowice Jan Nowak. Wójt złożył wszystkim paniom gorące życzenia, zwłaszcza aby w swoim życiu jak najczęściej obdarzały uśmiechem wszystkich ludzi.

- Obiecałem, że pojawię się u was z kwiatami i obietnicy właśnie dzisiaj dotrzymuję – powiedział wójt i wraz z radnymi, Grzegorzem Świątkiem i Leszkiem Bukowskim, wręczył kwiaty wszystkim zebranym kobietom.

Chwilę później na scenę kliszowskiej remizy wyszli aktorzy amatorskiego teatru "Uciecha" z Grochowego. Zaprezentowali przedstawienie satyryczne "I komu tu wierzyć" w reżyserii Grażyny Świerczyńskiej.

Więcej w najnowszym numerze Korso.

Arkadiusz Łysoń

Zdjęcia (26)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe