Rusza Klub książki dla młodzieży

  • 08.03.2017, 10:16
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Rusza Klub książki dla młodzieży MBP
DKK dla młodzieży – nowa inicjatywa Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mielcu. Młody Czytelniku - lubisz czytać i chcesz porozmawiać z innymi miłośnikami literatury? Zapraszamy Cię do nowo powstałego Dyskusyjnego Klubu Książki dla młodzieży w Filii nr 6 MBP w Mielcu przy ul. Tańskiego 4a.

Spotkanie inauguracyjne odbędzie się 6 kwietnia (czwartek) o godz. 17.00. Dyskusyjne Kluby Książki działają w całej Polsce i wpisują się w program Instytutu Książki mający na celu kreowanie mody na czytanie . W Mielcu, przy Miejskiej Bibliotece Publicznej, od ponad 10 lat działa prężnie DKK dla dorosłych. Tym razem inicjatywę czytelniczą kierujemy do młodszego Czytelnika. Nie musisz w ogóle znać się na literaturze ani być krytykiem literackim, by czerpać przyjemność z dyskusji o książce. Wszyscy zaczynamy od tego samego – przeczytania książki i refleksji o niej  lub nie.

- Zapraszamy na spotkanie 6 kwietnia do Biblioteki przy ul. Tańskiego 4a, gdzie w fajnym towarzystwie porozmawiamy o książkach i nie tylko. Przyjdź – spotkaj się w bibliotece z takimi jak Ty - zachęcają organizatorzy wydarzenia. 

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe