Już niedługo targi dla kobiet!

  • 4.03.2017, 20:50 (aktualizacja 04.03.2017 20:57)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Już niedługo targi dla kobiet! UM Mielec
Z okazji Dnia Kobiet Urząd Miejski w Mielcu we współpracy z Samorządowym Centrum Kultury organizuje po raz pierwszy w naszym mieście Mieleckie Targi „Kobiety dla Kobiet”. Inicjatywa została objęta patronatem Małżonki Prezydenta Miasta Mielca Małgorzaty Kozdęby.

Ponad dwadzieścia mieleckich firm prowadzonych przez kobiety oraz kobiecych stowarzyszeń przygotuje w Centrum Wystawienniczym SCK swoje stoiska biznesowe. Będą to m.in. firmy kosmetyczne, cukiernie, kluby fitness, firmy szkoleniowe i szkoły językowe. Wstępem do targów  będzie czynna w godzinach od 12.00 do 20.00 wystawa z zasobów Jadernówki – filii Muzeum Regionalnego w Mielcu pod tytułem „Kobieta na przełomie XIX i XX wieku – moda, styl życia i pozycja społeczna”. 

Urząd Miejski przygotował również dwa panele dyskusyjne, które odbędą się w Sali nr 1 SCK i będą poświęcone zdrowemu stylowi życia i diecie oraz sportowi w życiu kobiet.
W holu SCK przygotowano szereg innych atrakcji dla uczestników targów. Będą to m.in. foto-budka, stanowisko karykaturzysty, ścianka zwierzeń pod hasłem „Gdybym była mężczyzną jeden dzień”. Będzie można skorzystać z otwartych warsztatów malarstwa, a także z warsztatów techniki zdobniczej Decoupage. Mieleckie obchody Dnia Kobiet umilą występy muzycznego duetu Mariusza Kania (vocal) i Marcina Kania (saksofon) wykonujących standardy muzyki rozrywkowej.

   Program I Mieleckich Targów „Kobiety dla Kobiet”:
Sala nr 1 SCK
16.00 - rozpoczęcie i powitanie gości 
16.05 - „Kobieta na przełomie XIX/XX wieku – moda , styl życia i pozycja społeczna” – 
              wykład wraz z prezentacją Janusza Halisza 
16.30 – występ muzyczny duetu Mariusz Kania/Marcin Kania
16.45 -  Forum Kobiecego Biznesu w Mielcu – prezentacje
17.30 – występ muzyczny duetu Mariusz Kania/Marcin Kania
17.45 – „Zdrowy styl życia i dieta” – panel dyskusyjny
18.30 – występ muzyczny duetu Mariusz Kania/Marcin Kania
18.45 – „Sport w życiu kobiet” – panel dyskusyjny
19.30 – „Mój czas” – pokaz filmu o Magdalenie Łączak – mieleckiej biegaczce 
              specjalizującej się w ultramaratonach

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.