Powiat ma nowego sekretarza!

  • 24.02.2017, 22:25
  • Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:
Powiat ma nowego sekretarza!
Tadeusz Należny wygrał konkurs na sekretarza Starostwa Powiatowego w Mielcu. Nowe stanowisko objął w środę, 22 lutego.

- To człowiek spokojny i cierpliwy, a przede wszystkim kompetentny. Spełnił wszystkie wymagania i oczekiwania konkursowe – mówi o nowym sekretarzu Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła. Wierzy, iż współpraca z nim układać się będzie pomyślnie – choćby ze względu na wykształcenie, jak i wieloletnie doświadczenie samorządowe.

Tadeusz Należny jest absolwentem studiów wyższych na Akademii Rolniczej 
w Krakowie, a także studiów podyplomowych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz informatyki. Ukończył również kwalifikacyjne kursy pedagogiczne uprawniające do nauczania przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych, w roku 2009 natomiast – kurs metodyka prowadzenia szkoleń BHP. 

Swoją przygodę z samorządem Tadeusz Należny rozpoczął wraz z początkiem lat 90., kiedy to został wybrany wójtem gminy Wadowice Górne. Stanowisko to z sukcesami obejmował przez dwie kadencje. Następnie pełnił funkcję sekretarza w Urzędzie Gminy w Szczucinie, od roku 2007 natomiast – doradcy w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale. Doświadczenie to, jak sam mówi, zamierza przełożyć na jak najsprawniejsze wypełnianie obowiązków w Starostwie Powiatowym w Mielcu. – Chcę kłaść nacisk na poprawny mechanizm dialogu między administracją a stronami postępowania, terminowość załatwiania spraw i umiejętność stosowania przepisów prawnych, które to chronią administrację przed powstawaniem paradoksów i niesprawiedliwości. Z pespektywy czasu wiem, że wizerunek samorządu kształtują nie tylko zrealizowane inwestycje gospodarcze, ale również sprawna, kompetentna administracja – mówi nowy sekretarz. 

Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe