Szukamy ludzi COP-u - PZL Mielec

  • 16.02.2017, 12:47
  • Redakcja
Podziel się:
Oceń:
Szukamy ludzi COP-u - PZL Mielec Archiwum Korso
Z okazji przypadającego na ten rok 80-lecia Centralnego Okręgu Przemysłowego ruszamy z cyklem "Ludzie COP-u". Chcemy prezentować sylwetki osób, które w sposób szczególny przyczyniły się do powstania i rozwoju Polskich Zakładów Lotniczych w Mielcu...

... dlatego też szukamy tych, którzy chcieliby współtworzyć razem z nami wspomniany cykl.

Szukamy osób, które chciałyby podzielić się na łamach Korso swoją wiedzą dotyczącą lat 30-tych minionego wieku.

Szukamy osób, które same pracowały w powstających zakładach lotniczych w Mielcu i chcą podzielić się swoimi wspomnieniami.

Cykl z ramienia redakcji koordynuje Monika Świetlińska. Prosimy o kontakt zainteresowane osoby: [email protected], tel. 508246990.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe