Lider polskiego biznesu - ANKOL

  • 16.02.2017, 05:14
  • Opr. redakcja
Podziel się:
Oceń:
Lider polskiego biznesu - ANKOL Nadesłane
Końcem stycznia w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie odbyła się Wielka GALA BCC i zarazem finał konkursu "Lider Polskiego Biznesu 2017". Firma ANKOL znalazła się wśród wyróżnionych Pierwszym Diamentem do Złotej Statuetki LPB otrzymanej w roku 2016

Prestiżowy klub polskich przedsiębiorców i pracodawców Business Centre Club, podczas corocznej Wielkiej Gali, po raz kolejny Złotymi Statuetkami Lidera Polskiego Biznesu oraz Diamentami wyróżnił firmy i ich szefów, którzy umacniają gospodarkę rynkową w Polsce i jednocześnie angażują się w działania prospołeczne. 

Diamenty do Złotych Statuetek otrzymali laureaci z lat poprzednich, którzy utrzymali bądź umocnili pozycje swoich firm na rynku. 

Firma ANKOL znalazła się wśród wyróżnionych Pierwszym Diamentem do Złotej Statuetki LPB otrzymanej w roku 2016. Nagrodę dla firmy ANKOL odebrała Anna Kolisz, wiceprezes zarządu. Nagroda potwierdza ugruntowaną pozycję ANKOL oraz jej znaczenie na mapie gospodarczej. 

W ciągu 25 lat działalności firma ta działająca w branży lotniczej (import/eksport) zdobyła zaufanie odbiorców na całym świecie. Jako dostawca towarów, usług oraz nowoczesnych technologii dla lotnictwa wojskowego i cywilnego ANKOL kooperuje z jednostkami budżetowymi oraz podmiotami gospodarczymi wielu państw.

Przez rozwój, dbałość o najwyższe standardy jakości oraz odpowiedzialność wobec podejmowanych zobowiązań mielecka firma utożsamiana jest z wiarygodnością, rzetelnością, etyką biznesu oraz profesjonalizmem. Osiągnięte sukcesy są wynikiem jasno stawianych celów  właścicieli firmy Anny i Czesława Koliszów.

Opr. redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe