Kto zostanie liderem naszego miasta? - znamy listę

 • 14.02.2017, 19:16 (aktualizacja 14.02.2017 19:30)
 • Redakcja
Podziel się:
Oceń:
Kto zostanie liderem naszego miasta? - znamy listę szkoła liderów
Koordynatorzy projektu "Szkoła Liderów Miasta Mielec" ogłosiła listę uczestników tego prestiżowego projektu. Inicjatywa będzie prowadzona przez Fundację Szkoła Liderów, we współpracy z Prezydentem Miasta Mielca Danielem Kozdębą, Urzędem Miejskim w Mielcu oraz Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Projekt oparty jest na amerykańskich wzorcach z New Memphis Institute, przy zaangażowaniu Ambasady Amerykańskiej w Polsce. Szkoła Liderów Mielca trwa 7 miesięcy, od 3 marca 2 do 30 września 2017r.
Każdy z uczestników i uczestniczek przejdzie zaawansowany kurs przywództwa lokalnego, wzmocni swoje kompetencje kierowania ludźmi i wprowadzania zmian. Sprawdzi swój indywidualny potencjał liderski i zastanowi się, jak w pełni go wykorzystać w pracy nad rozwojem Mielca. Przez 7 miesięcy grupa ok 20 liderek i liderów Mielca, z różnych sektorów i opcji politycznych stworzy zespół, który wspólnie będzie się uczył, „jak działa Mielec” oraz podejmie się pracy nad jednym z wyzwań, przed którymi stoi miasto. – Nic tak nie zmienia miasta jak energia i siła liderów – mówi Karen Ware z New Memphis Institute. 

- Zakończyliśmy rekrutację do Szkoły Liderów Miasta Mielca. Otrzymaliśmy 36 aplikacji. Na podstawie przesłanych zgłoszeń oraz rozmów kwalifikacyjnych, Komisja Rekrutacyjna postanowiła zaprosić do udziału w projekcie 19 Osób.W skład Komisji Rekrutacyjnej powołano przedstawicieli Fundacji Szkoła Liderów, Ambasady USA w Warszawie, Wyższej Szkoły Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie, oraz Urzędu Miejskiego w Mielcu - informują nas koordynatorzy projektu. 

Do udziału w Szkole Liderów Miasta Mielca zostali zaproszeni (kolejność alfabetyczna):

 1. Cena Jakub
 2. Chojecki Janusz
 3. Ćwięka Agata
 4. Gajdowski Łukasz
 5. Kruszyńska Joanna
 6. Lawruk Iwona
 7. Mieszkowski Stanisław
 8. Miłoś Adriana
 9. Peret Sebastian
 10. Rojkowicz Bogdan
 11. Rzeźnik Zbigniew
 12. Sieroń Ewelina Małgorzata
 13. Smaczny Józef
 14. Tańcula Krzysztof
 15. Warzecha Paweł
 16. Wawer Zbigniew
 17. Weryńska-Zarzecka Magdalena
 18. Wiśniewski Jacek
 19. Wojtas Artur

 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe