Wieczór ze sztuką

  • 13.02.2017, 13:55 (aktualizacja 13.02.2017, 14:09)
  • Arkadiusz Łysoń

Podziel się:

Oceń:

Wieczór ze sztuką A. Łysoń
Sobotni wieczór w Czerminie upłynął pod znakiem artystycznych doznań. W Domu Strażaka aktorzy amatorzy wystawili spektakl teatralny „Gość oczekiwany”.

 „Gość oczekiwany” to spektakl przygotowany na podstawie utworu Zofii Kossak-Szczuckiej. Wątek sztuki został zaczerpnięty z popularnej legendy śląskiej. Utwór ten jest obrazem dramatu, jaki codziennie i na całym świecie rozgrywa się pomiędzy Bogiem a ludźmi.

Spektakl przygotowały członkinie Stowarzyszenia Kobiet w Czerminie „Gracja”. Reżyserią zajęła się Małgorzata Osika, nauczyciel języka polskiego w gimnazjum w Czerminie.

Spektakl „Gość oczekiwany” będzie jeszcze wystawiany w kilku miejscowościach powiatu mieleckiego. Najbliższy aktorzy zaprezentują ponownie w Domu Strażaka w Czerminie 19 lutego o godzinie 17.00. 

Więcej informacji oraz zdjęcia w najnowszym 7 numerze Korso.

Arkadiusz Łysoń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe