Piłkarski puchar trafił już do starostwa!

  • 9.02.2017, 21:19
  • Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:
Piłkarski puchar trafił już do starostwa! Starostwo Powiatowe
Zwycięzcy VI Noworocznego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego przekazali swoje trofeum Zbigniewowi Tymule.

Spotkanie starosty z zawodnikami reprezentującymi powiat odbyło się w czwartek, 9 lutego. Drużyna, która triumfowała w stoczonych przed dwoma tygodniami rozgrywkach, zabrała wraz ze sobą zdobyty wówczas puchar. Z rąk kapitana drużyny został on przekazany staroście Zbigniewowi Tymule, po to, by przez rok przypominał o sukcesie – pierwszej w historii turnieju wygranej zespołu reprezentującego powiat. 

- Cieszy mnie zarówno zwycięstwo naszej drużyny, jak i fakt, że turniej co roku gromadzi dziesiątki amatorów piłki nożnej. Kolejny raz pokazali oni, czym jest piękna, typowo sportowa rywalizacja. Liczę, że tradycja konkursu przetrwa, a drużyny już za rok powalczą o puchar na nowej hali sportowej przy Zespole Szkół im. prof. Groszkowskiego  – mówi starosta Zbigniew Tymuła.

Przypomnijmy. VI Noworoczny Turniej Piłkarski o Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego odbył się w sobotę, 28 stycznia. Podobnie jak w latach ubiegłych, Starostwo Powiatowe w Mielcu zorganizowało go wraz z firmami: Kirchhoff Automotive, PZL Mielec i LEAR. To właśnie drużyny reprezentujące organizatorów stanęły ostatecznie na podium. W rozgrywkach udział wzięli jednak również przedstawiciele mieleckiej policji i straży pożarnej, prawnicy a także pracownicy Pogotowia Ratunkowego w Mielcu.

Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe