Kubek Biznesu coraz popularniejszy

  • 8.02.2017, 05:01
  • Leszek Maksoń
Podziel się:
Oceń:
Kubek Biznesu coraz popularniejszy Kubek Biznesu
Sukcesem zakończyło się Śniadanie Kubka Biznesu, które zorganizowane było w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnobrzegu.

Nową formułą, którą zastosowano w organizacji spotkania, było włączenie studentów w konwencję śniadań. Dlatego też 1 lutego zjawiło się na śniadaniu sporo przedsiębiorczych młodych osób, którzy chcieli usłyszeć wiele cennych wskazówek od doświadczonych przedsiębiorców.

Spotkanie otworzył prezes Kubka Biznesu, Leszek Maksoń. Przedstawił krótką historię fundacji oraz to, w jaki sposób jej przedstawiciele znaleźli się już po raz drugi w Tarnobrzegu. Nadmienił, iż celem strategicznym fundacji jest wymiana doświadczeń pomiędzy osobami prowadzącymi własny biznes. O współpracy nauki z biznesem i roli, jaką w tym elemencie mogą odegrać studenci, mówił rektor PWSZ Paweł Maciaszczyk. W części biznesowej wystąpiły Małgorzata Pasek z PSS Społem oraz Alina Skiba – Zych z Reiffeisen Polbank. O aktualnej sytuacji tarnobrzeskiego Siarkopolu opowiadał jej dyrektor naczelny, Janusz Paruzel. Można było się dowiedzieć, jak ważnym elementem funkcjonowania każdej firmy jest sprawne zarządzanie. Mówca swoje wystąpienie zakończył przesłaniem do studentów, by próbowali zakładać swoje firmy, by nie zrażali się niepowodzeniami, gdyż praca na własny rachunek może przynieść nie tylko gratyfikacje finansowe, ale również sporo satysfakcji.

Więcej w 6 numerze Korso

Leszek Maksoń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe