Strefa ekonomiczna w gminie

  • 3.02.2017, 05:00 (aktualizacja 05.02.2017 22:01)
  • SzB
Podziel się:
Oceń:
Strefa ekonomiczna w gminie SzB
Świąteczna gala biznesu gminy Radomyśl Wielki odbyła się w sobotę, 28 stycznia, w Zajeździe „Wedeta” w Zgórsku już 15 raz. Samorząd wyróżnia w ten sposób najlepszego płatnika podatków, najlepszego inwestora, a także firmy, które współpracują z organizacjami pozarządowymi.

Burmistrz Radomyśla Wielkiego Józef Rybiński wielokrotnie powtarzał, że zależy mu na współpracy pomiędzy władzami gminy a środowiskiem gminnego biznesu. Tegoroczne spotkanie podczas gali biznesu było okazją do zapowiedzi niezwykle ważnej inwestycji. Jeszcze w tym roku w gminie powstanie podstrefa mieleckiej specjalnej strefy ekonomicznej. Gmina przygotowała prawie 40 hektarów terenów inwestycyjnych. Uruchomienie strefy zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2017 roku.

Więcej w 5 numerze Korso

Posłuchaj komentarza burmistrza Józefa Rybińskiego:

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe