Niepełnosprawne dzieci i dorośli mogą uzyskać 2 tysiące do zakupu komputera

  • 2 dni temu, 10:24

Podziel się:

Oceń:

Niepełnosprawne dzieci i dorośli mogą uzyskać 2 tysiące do zakupu komputera Fot. Archiwum O dofinansowanie można starać się do końca tego roku.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mielcu informuje, że do 31 grudnia niepełnosprawne dzieci i niepełnosprawni dorośli do 25. roku życia, którzy nadal się uczą, mogą starać się o dofinansowanie do zakupu komputera stacjonarnego lub laptopa.

Taka możliwość istnieje aby likwidować bariery w komunikowaniu się, po wprowadzeniu zdalnego nauczania.

Maksymalna wysokość dofinansowania zakupu komputera wynosi 2 000 zł.


Przeczytaj także: Wieczorne dachowanie w Żarówce


Ważne!

Pierwszeństwo w uzyskaniu dofinansowania, mają osoby niepełnosprawne, które pozostają we wspólnym gospodarstwie domowym z innymi osobami uczącymi się.

Wszystkie dokumenty dostępne są na stronie PCPR w Mielcu - kliknij >>>TUTAJ


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe