Ognisko koronawirusa na oddziale wewnętrznym mieleckiego szpitala

  • 20.11.2020, 17:14 (aktualizacja 20.11.2020, 17:26)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Ognisko koronawirusa na oddziale wewnętrznym mieleckiego szpitala Fot. archiwum Szpital Specjalistyczny w Mielcu.
Dziś w województwie podkarpackim odnotowano 840 nowych przypadków koronawirusa z 25 powiatów; w tym 36 z powiatu mieleckiego. Zazwyczaj są to już to pojedyncze przypadki z transmisji poziomej (zakażenia rodzinne, zakłady pracy i inne kontakty), a nie ogniska zakażeń, z wyjątkami domów pomocy społecznej i ośrodków zdrowia. W Mielcu nowym ogniskiem stał się Oddział Chorób Wewnętrznych.

Szpital Specjalistyczny w Mielcu Oddział Chorób Wewnętrznych  – w wyniku przeprowadzanych badań łącznie w ognisku potwierdzono 26 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2 w tym u 14 pacjentów oddziału i u 12 osób z personelu oddziału

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe