Starosta wziął udział w X Forum Europa – Ukraina

  • 31.01.2017, 09:13 (aktualizacja 08.02.2017 19:58)
  • Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:
Starosta wziął udział w X Forum Europa – Ukraina Starostwo Powiatowe
W G2A w Jasionce odbyła się debata dotycząca międzynarodowych problemów, a także szans, przed którymi stoi obecnie Europa. W spotkaniu wziął udział Zbigniew Tymuła, Starosta Powiatu Mieleckiego.

X Forum Europa – Ukraina rozpoczęło się w piątek, 27 stycznia i zakończyło w sobotę, 28 stycznia. Swoim uczestnikom zaoferowało przeszło 40 paneli dyskusyjnych, osadzonych w czterech sferach tematycznych związanych z: biznesem i gospodarką, integracją europejską i reformami, polityką międzynarodową oraz sprawami społecznymi. Dzięki szerokiemu przekrojowi podejmowanych kwestii, obradujący mieli okazję przyjrzeć się zarówno kwestiom związanym z bezpieczeństwem energetycznym, eksploracją przestrzeni kosmicznych czy innowacjami w gospodarce. Zdecydowaną większość uwagi poświęcono jednak zagadnieniom sąsiedzkiej i międzynarodowej współpracy, a także związanym z nią zagrożeniom i szansom. 

Forum z dziesięcioletnią tradycją po raz pierwszy odbyło się na Podkarpaciu. Po raz pierwszy towarzyszyły mu również Targi Wschodnie, na których zaprezentowało się 70 wystawców. 

Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany

Zdjęcia (1)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
podpis
podpis 20.02.2017, 14:31
ukraina (zssr) to najbardziej skorumpowane panstwo w europje wedlug wikipedia

https://en.wikipedia.org/wiki/…

prawdopodobnie polska z bylego obozu zsrr tak samo skorumpowana

https://en.wikipedia.org/wiki/…

Pozostałe