Grad medali pływaków IKARA [FOTO]

  • 16.11.2020, 19:29 (aktualizacja 16.11.2020, 20:13)
  • KR

Podziel się:

Oceń:

Grad medali pływaków IKARA [FOTO] Fot. IKAR Mielec
W dniach 14-15 listopada w Sanoku odbyły się Zimowe Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego w pływaniu. Znakomitą formę po raz kolejny potwierdzili pływacy Międzyszkolnego Klubu Sportowego „IKAR” Mielec zdobywając łącznie 94 medale (30 złotych, 42 srebrne i 22 brązowe). Najlepszymi zawodnikami w łącznej punktacji w swoich kategoriach wiekowych zostali Dawid Książnicki i Mikołaj Wilk.

Miejsca na podium i medale dla IKARA zdobywali :

  • Mikołaj Wilk – I na 50, 100 i 200 m stylem klasycznym, I na 100, 200 i 400 m stylem zmiennym, I na 50 m stylem motylkowym, II na 50 m stylem dowolnym

 

  •  Adrian Ochalik - I na 50 i 100  m stylem dowolnym, I na 200 m stylem grzbietowym, II na 50 i 100 m stylem motylkowym, II na 50 m stylem grzbietowym, II na 100 m stylem zmiennym

 

  •  Głaz Karol – II na 50, 100 i 200  m stylem klasycznym, II na 200 m stylem zmiennym,

 

  •  Alvaro Marcinek –  II na  400 m stylem dowolnym,  III na 50 i 200  m stylem klasycznym, III na 400 m stylem zmiennym, II na 100 m stylem grzbietowym, III na 100 m stylem zmiennym,

 

  •  Filip Blicharz – II na 100 i 200 m stylem dowolnym, II na 100 m stylem klasycznym

 

  •  Gabriela Lachowska – I na 50 m stylem grzbietowym,  II na 200 m stylem grzbietowym,  III na 50 m stylem dowolnym

 

  •  Milena Berezak – II na 100 m stylem grzbietowym, III na 200 i 400 m stylem dowolnym

 

  •  Alan Woyterski – I na 400 m stylem dowolnym,  II na 200 m stylem dowolnym, II na 50 m stylem motylkowym, III na 100 m stylem motylkowym, III na 200 m stylem zmiennym, III na 100 m stylem dowolnym, II na 100 m stylem grzbietowym,

 

  •  Michał Barański – III na 200 m stylem dowolnym, II na 400 m stylem dowolnym,

 

  • Maja Tchórzewska – I na 50, 100 i 200 m stylem motylkowym, I na 200 m stylem grzbietowym, I na 200 i 400 m stylem zmiennym, II na 50 i 100  m stylem grzbietowym, II na 100 m stylem zmiennym,

 

  •  Zuzanna Zielińska - II na 100 m stylem motylkowym, II na 100, 200 i 400 m stylem zmiennym, II na 50 m stylem grzbietowym, II na 800 m stylem dowolnym.

 

  •  Maja Indyk – III na 100, 200 i 800 m stylem dowolnym.

 

  •  Szymon Muras – II na 800 m stylem dowolnym,  \

 

  • Julia Gancarz – III na 100 i 200 m stylem motylkowym, III na 800 m stylem dowolnym,

 

  •  Dawid Książnicki – I na 50, 100 i 200  m stylem klasycznym, I na 400 m stylem zmiennym, I na 800 m stylem dowolnym,

 

  •  Patryk Magda – I na 200 m stylem motylkowym, II na 100 m stylem motylkowym, II na 400 m stylem dowolnym, III na 200 m stylem dowolnym 

 

  •  Oliwia Cerlich – I na 200 i 400 m stylem dowolnym, I na 200 i 400 m stylem zmiennym, I na 200 m stylem motylkowym

 

  •  Wiktoria Malec – I na 200 m stylem grzbietowym, I na 800 m stylem dowolnym, II na 400 m stylem dowolnym, II na 200 m stylem zmiennym, III na 100 m stylem grzbietowym,

 

  •  Liberto Marcinek – II na 200 m stylem grzbietowym

 

Medale zdobywały również zespoły sztafetowe dziewcząt 4 x 50 m stylem zmiennym III miejsce, 4 x 100 m stylem zmiennym II miejsce i 4 x 100 m stylem dowolnym II miejsce.

Wśród sztafet męskich IKAR plasował się na II miejscy sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym, na II miejscu sztafeta 4 x 100 dowolnym, a zwyciężyli w sztafecie 4 x 100 zmiennym. 

 

KR

Zdjęcia (4)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe