Starostwo, LEAR i Kirchhoff Automotive na podium!

  • 30.01.2017, 14:33 (aktualizacja 08.02.2017 19:58)
  • Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:
Starostwo, LEAR i Kirchhoff Automotive na podium! Starostwo Powiatowe
Po raz pierwszy w sześcioletniej tradycji Noworocznego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego zwycięskie trofeum trafiło w ręce drużyny Starostwa Powiatowego.

Wydarzenie, które na hali sportowej Gimnazjum nr 2 rozegrało się w sobotę, 28 stycznia, tak jak w roku ubiegłym zorganizowało Starostwo Powiatowe w Mielcu wraz z firmami: Kirchhoff Automotive, PZL Mielec i LEAR. W meczach, oprócz reprezentantów organizatorów, swoich sił na boisku spróbowali również przedstawiciele mieleckiej policji i straży pożarnej, prawnicy a także – po raz drugi w historii turnieju – pracownicy Pogotowia Ratunkowego w Mielcu.
Po serii meczy, na trzecim miejscu podium stanęła drużyna firmy Kirchhoff, która dotychczas zwyciężyła aż w trzech turniejach. Po rzutach karnych drugą lokatę wywalczyli dla siebie pracownicy LEAR-a, pierwszą natomiast – reprezentanci Starostwa Powiatowego w Mielcu. 
- Cieszę się, że to właśnie drużyna reprezentująca starostwo po raz pierwszy od sześciu lat stanęła na szczycie podium. Dziękuję osobom, które przyczyniły się do tego sukcesu, a także organizatorom i wszystkim zebranym tu zawodnikom. Jestem pod wrażeniem waszych umiejętności. Na boisku pokazaliście, czym jest piękna, typowo sportowa rywalizacja – przemawiał do piłkarzy starosta Zbigniew Tymuła, zapraszając ich do udziału w przyszłorocznym turnieju.  – Odbędzie się on w nowym miejscu, na budującej się właśnie sali gimnastycznej przy Zespole Szkół im. prof. Groszkowskiego – dodał.

Ostatecznie turniejowy ranking zaprezentował się następująco: 
1. Starostwo Powiatowe
2. LEAR
3. Kirchhoff Automotive
4. Państwowa Straż Pożarna
5. Prawnicy
6. Komenda Powiatowa Policji
7. PZL Mielec
8. Pogotowie Ratunkowe

Nagrody, oprócz drużyn, otrzymali również indywidualni gracze. Najlepszym zawodnikiem turnieju obwołano Witolda Kurosia, najlepszym bramkarzem – Zbigniewa Klimczaka, królem strzelców został natomiast Sebastian Bajorek. 

Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe