Starosta składa życzenia pracownikom PUP

  • 27.01.2017, 12:14 (aktualizacja 08.02.2017 19:59)
  • Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:
Starosta składa życzenia pracownikom PUP Starostwo Powiatowe
Dzień 27 stycznia od siedmiu lat uznawany jest za święto Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. Z tej okazji Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła składa pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy w Mielcu serdeczne życzenia.

Dziękuję Państwu za zaangażowanie towarzyszące codziennemu wypełnianiu obowiązków, a także wiedzę i doświadczenie, jakim wykazujecie się  każdego dnia. O tym, że podejmowane przez Was wysiłki przynoszą efekty, najlepiej świadczy podsumowanie działalności Powiatowego Urzędu Pracy za rok 2016. Fakt, iż tylko w ciągu ostatnich miesięcy bezrobocie na terenie naszego powiatu spadło o przeszło 30%, a ponad 2700 osób skorzystało z możliwości aktywizacji zawodowej, powinien napawać Was dumą. Podobnie zresztą jak wkład Powiatowego Urzędu Pracy w kształtowanie się lokalnej gospodarki. W końcu to właśnie dzięki jego wsparciu, w 2016 roku na terenie powiatu uruchomionych zostało 210 nowych firm.

Gratulując dotychczasowych sukcesów, łączę życzenia wszelkiej pomyślności i niesłabnącego zaangażowania w wykonywaną pracę. Niech jej widoczne efekty przynoszą Państwu satysfakcję, zarówno zawodową, jak i osobistą.  

Z wyrazami szacunku i uznania,
Starosta Powiatu Mieleckiego
Zbigniew Tymuła 

Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
podpis
podpis 20.02.2017, 14:37
w malym miescie maja

1 prezydent miasta

2 prezydent gminy

3 prezydent powiatu

niech nie udaja ze "nie wiedzaieli" ilu ludzi wykolegowali na cmentarz "prywatyzujac" hotele robotnicze

i ilu szantarzuja 'stalym rosyjskim' zameldowaniem

tak samo maja trzy sczeble 'opieki spolecznej' gdzie nie da sie dostac pomocy spolecznej bo trzeba miec 'stale zameldowanie'

maja terz trzy sczeble urzedow powiatowych gminnych i miejskich !

na wisoakch terz maja takie urzedy ale w jednym szczeblu na przyklad w padwi lub w tuszowie

gdzie bylem z kanady ZDUMIONY co to takiego zdumiewajaco nienormalengo co by powalilo normalnego obywatela na 'atak serca' z przejecia


Pozostałe