Turniej Orlika Młodszego w Mielcu. Bez publiczności ale z emocjami [FOTO]

• 08.11.2020, 19:09

Podziel się:

Oceń:

Turniej Orlika Młodszego w Mielcu. Bez publiczności ale z emocjami [FOTO] Fot. UM w Mielcu. Puchar za pierwsze miejsce i złote medale zdobył rocznik 2011 z Akademii Piłkarskie Nadzieje.
W listopadowej, choć słonecznej aurze został rozegrany w niedzielę (8 listopada) Turniej Orlika Młodszego o Puchar Prezydenta Miasta Mielca z okazji 550-lecia lokacji naszego miasta.

Turniej rozpoczął się o godzinie 10.30 na obiektach piłkarskich przy ul. Sportowej. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta stanęły:

• Akademia Piłkarska PGE FKS Stal Mielec,
  • Akademia Piłkarskie Nadzieje,
  • UKS SMS Mielec,
  • Czarni Połaniec
  • CKM+ Sport.

Przeczytaj także: Do sanepidu w Mielcu nie można się dodzwonić. Informujemy jakie są najnowsze zasady kwarantanny

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną turniej został rozegrany bez udziału publiczności.

- Biorąc pod uwagę, że był to turniej towarzyski, gratulacje należą się wszystkim sportowcom, którzy tak dzielnie dzisiaj walczyli na boisku. Powodzenia w przyszłości - informuje Urząd miejski.

Puchar za pierwsze miejsce i złote medale zdobył rocznik 2011 z Akademii Piłkarskie Nadzieje.

- Podopieczni trenerów Irli i Beca okazali się bezkonkurencyjni odnosząc komplet zwycięstw w zawodach rozgrywanych na mieleckich błoniach przy ul. Sportowej - czytamy na stronie internetowej APPN.

Przeczytaj także: Mieleckie firmy wśród najlepszych na Podkarpaciu

Organizatorami zawodów byli FKS stal Mielec oraz Akademia Piłkarska PGE FKS Stal Mielec.