Sala dla dorosłych i dzieci. Właśnie oddano ją do użytku

  • 29.10.2020, 08:19
  • JT

Podziel się:

Oceń:

Sala dla dorosłych i dzieci. Właśnie oddano ją do użytku Fot. Archiwum Wyremontowana sala świetlicowa będzie służyć jako miejsce spotkań dorosłych i dzieci.
W październiku 2020 roku zakończyła się modernizacja dużej sali wraz z aneksem pomieszczeń piwnicznych budynku GOK-u w Borowej. Wartość tego zadania to 28 736 zł, z czego 10 tys. zł to dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

Środki z Urzędu Marszałkowskiego pochodzą z Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2017-2020. W ramach tego programu dofinansowano 71 zadań, w tym to w GOK-u w Borowej.
CZYTAJ TAKŻE:Dziwna sytuacja w woj. podkarpackim. Więcej zakażeń niż wykonanych testów

Uzupełnieniem dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego (10 tys. zł) były środki z funduszu sołeckiego w wysokości 15 tys. zł i budżetu gminy w kwocie 3 736 zł.

Zakończona modernizacja sali świetlicowej i aneksu w pomieszczeniach piwnicznych obejmowała m.in.:  remont instalacji elektrycznej, roboty rozbiórkowe, roboty murarskie i tynkarskie, roboty posadzkowe, roboty stolarskie, roboty malarskie.

Teraz sala świetlicowa będzie służyć jako miejsce spotkań dorosłych i dzieci.

JT

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe