Oficjalne przekazanie pompy dla OSP Wola Mielecka [FOTO]

  • 28.10.2020, 13:49 (aktualizacja 28.10.2020, 21:04)
  • KR

Podziel się:

Oceń:

Oficjalne przekazanie pompy dla OSP Wola Mielecka [FOTO] Fot. Urząd Gminy Mielec Oficjalne przekazanie pompy dla OSP Wola Mielecka.
Jednostka OSP Wola Mielecka otrzymała przewoźny agregat pompowy wysokiej wydajności do pompowania wody zanieczyszczonej.

Przewoźna pompa została sfinansowana ze środków Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej oraz środków Gminy Mielec. Wartość zestawu to blisko 80 tyś zł. Jest to kontynuacja działań związanych z corocznym zakupem tego typu pomp dla jednostek OSP Gminy Mielec.

Bardzo dziękujemy Komendzie Głównej Państwowej Straży Pożarnej za udzielone jednostce wsparcie a jednostce OSP Wola Mielecka dziękujemy za zaangażowanie i sprawną realizację zakupu. Jednocześnie w ramach podziękowań jednostka OSP Wola Mielecka przekazała na ręce Pana Wójta pozyskany Defibrylator – urządzenie medyczne, służące do przeprowadzania zabiegu defibrylacji serca. Urządzenie zostanie umieszczone w centralnym punkcie Urzędu Gminy, aby w razie potrzeby służyło naszym mieszkańcom - informuje Urząd Gminy Mielec.

 

KR

Zdjęcia (12)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe