Przychodnia na Smoczce na kwarantannie

  • 28.10.2020, 11:12 (aktualizacja 28.10.2020, 19:00)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Przychodnia na Smoczce na kwarantannie
Nasi czytelnicy zgłosili nam problem kontaktu z przychodnią dla dorosłych NZOZ NOVO-MED w Mielcu przy ul. Chałubińskiego na osiedlu Szafera. Jak się okazuje pracownicy przychodni przebywają na kwarantannie.

 

Przychodnia dla dorosłych NOVO-MED nie świadczy swoich usług aż do 30 października. To decyzja Sanepidu, który nałożył na pracowników przychodni obowiązkową kwarantannę. W tym czasie nie jest możliwy kontakt z rejestracją, a także z lekarzami POZ. Teleporad mogą udzielić lekarze z pozostałych przychodni znajdujących się w Mielcu. 

Przychodnia NOVO-MED ponownie ma podjąć pracę od początku listopada. 

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe