Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przechodzi na emeryturę

  • 27.10.2020, 09:09 (aktualizacja 27.10.2020, 10:01)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przechodzi na emeryturę Fot. UM Mielec Prezydent Jacek Wiśniewski dziękuje za długoletnią, owocną pracę.
Po 40 latach pracy w pomocy społecznej Grażyna Cieszyńska odchodzi na emeryturę z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu.

Grażyna Cieszyńska pracę zawodową rozpoczęła jako pracownik socjalny w 1981 roku. Od 1984 roku do 1990 pracowała w Zespole Opieki Zdrowotnej w Mielcu.

Pracę jako kierownik Działu Pomocy Środowiskowej w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mielcu rozpoczęła w 1990 roku. Osiem lat później objęła stanowisko dyrektora pomocy środowiskowej w MOPS Mielec. Funkcję dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu pełniła od 2017 roku. Za rzetelną pracę otrzymała wyróżnienie od Wojewody Podkarpackiego.

– Dziękujemy za wszystkie lata pracy na rzecz osób w potrzebie. Dziękujemy za zaangażowanie, trud, ale przede wszystkim za pasję, z którą wykonywała Pani obowiązki początkowo pracownika socjalnego, kierownika, a później dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Jesteśmy wdzięczni za całokształt Pani osiągnięć na rzecz mieleckiego MOPS. Życzymy zdrowia oraz realizacji osobistych planów – powiedział podczas oficjalnego pożegnania Prezydent Mielca Jacek Wiśniewski.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe