22-letni Artur zginął w wypadku. Ruszyła zbiórka dla jego rodziny

  • 26.10.2020, 16:26
  • DJ

Podziel się:

Oceń:

22-letni Artur zginął w wypadku. Ruszyła zbiórka dla jego rodziny Fot. Archiwum 22-latek zginął w wypadku. Koledzy chcą wesprzeć jego rodzinę.
Pochodzący z gminy Czermin Artur, zginął w wypadku samochodowym w niedzielę, 25 października na skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza z ul. Drzewieckiego. Jego koledzy z grupy Street War Mielec chcą pomóc rodzinie zmarłego.

Rodzinę Artura wesprzesz wpłacają dowolną kwotę na zrzutka.pl, link do zbiórki:


Pomoc finansowa dla rodziców Artura [KLIKNIJ]


Artur należał do grupy Street War Mielec - jego koledzy pomimo pogrążenia w rozpaczy, postanowili wesprzeć rodzinę mieszkańca powiatu mieleckiego. Na internetowej zbiórce czytamy:

- Wczoraj w tragicznym wypadku zginął nasz dobry przyjaciel, członek naszej ekipy. Jest to dla nas dalej niezrozumiałe, że już nigdy nie zobaczymy Artura. Byłeś dla nas jak brat. Zawsze wnosił dużo pozytywnej energii, zawsze chodził uśmiechnięty, powalał nas swoimi żartami. Zapamiętamy Cię Artur jako pozytywnego chłopaka. Zawsze powtarzamy, że Street War Mielec to jedna, wielka rodzina, dlatego pokażmy naszą siłę. Celem zrzutki jest odciążenie finansowe rodziców Artura w tym trudnym dla nich okresie. Liczy się każda wpłacona złotówka. Dobro zawsze wraca.

  CZYTAJ WIĘCEJ >>  

 

DJ

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Kierowca
Kierowca 27.10.2020, 14:22
Wspolczuje rodzinie znajomym ale nie robcie ot tak z nikogo bohatera, pozwolcie spokojnie wyjasnic sprawe. Kto chce niech wplaca a kto nie to nie. Zyje chodze pracuje wychowuje dzieci dzieki rozsadkowi innych ale tez mojemu i oczywiscie sporemu szczesciu. Fakt sa tacy ktorzy grzeja przez te swiatla z bardzo duza predkoscia ale nie wszyscy. Pamietajmy o tym. Zycze zdrowia rozsadku i szczescia
Adam
Adam 27.10.2020, 12:02
Zbiórka dla rodziny??? A to on był jedynym żywicielem tej rodziny??? Nie rozumiem tej zbiórki. Czytając komentarze jego kolegów na profilu, widać, że dzieciątka mają warkot silników w głowach, zamiast racjonalnego myślenia. Cytat: Pisze Mateusz Z. "Dopiero co cieszyłeś się nową fura, dopiero co sprawdzaliśmy która szybsza, dopiero mijaliśmy się na światłach i machaliśmy sobie na wzajem." Drugi cytat napisane przez Marwan L. : "jeden kocha browary drogi kocha cpanie trzeci kocha motoryzacje adrenalinę 🙂 i przypomnę jakby były tory to nie stała by się taka tragedia gdzie my mamy jeździć? Jak wszędzie ograniczają nas ludzie poco są samochody jak nie można wcisnąć pedału?" No to wcisnął...
Dobrze Wkładam
Dobrze Wkładam 27.10.2020, 14:11
A wiesz, że nie był jedynym rodzicielem tej rodziny??? Nie chcesz to nie wpłacaj. Co cię to boli? Ktoś ci każe te pieniądze dawać? Zginął młody chłopak, to jest zawsze tragedia dla rodziny, więc jego koledzy chcą choć trochę ją wesprzeć.
Kra
Kra 27.10.2020, 14:19
Co jak co, ale rodzicielem to na pewno nie był...
Kierowca
Kierowca 27.10.2020, 09:45
Może bardziej grupa zapaleńców motoryzacyjnych a nie piratów od razu !!Ludzie nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka.
Bartek
Bartek 26.10.2020, 22:10
Nic nie wiecie na temat tej grupy a wypowiadacie sie znafcy z internetu. Najpierw popatrz na siebie jak poruszasz sie jeden z drugim na drodze a jie oceniasz. Zginal niewinny chlopak a wy takie cos piszecie. Pomyslcie zanim cos napiszecie
racjonalista
racjonalista 28.10.2020, 02:57
Niewinny... jeden wymusił i jest winny kolizji a zabił się bo jechał grubo ponad normę. Jakby przekroczył normę jak inni to dziś by żył!
Niech ziemia Ci lekką będzie...
Niech ziemia Ci lekką będzie... 26.10.2020, 21:31
https://www.youtube.com/watch?…
Maverick
Maverick 26.10.2020, 17:59
Czy ja dobrze widzę? Grupa Street War? A co to? Grupa zrzeszająca piratów drogowych którzy w *** mają przypisy i wyłączają myślenie i to jeszcze w mieście?
Czy to właśnie członkowie tej grupy dzień w dzień lamia praw i wszelkie oznaki zdrowego rozsądku ścigając się po mieście? Właśnie zgnial jeden z Was... Opamiętajcie się ludzie bo będzie więcej takich tragedii...
wakeUP wakeUP wakeUP
wakeUP wakeUP wakeUP 27.10.2020, 07:26
Oni tego nie zrozumieją, w komentarzach na fb piszą że chłopak "Jeździł brawurowo ale był dobrym kierowcą". Nadmierna prędkość zabija
G.
G. 26.10.2020, 23:30
Nic nie  wiesz o tej grupie ;) widzicie tylko to, ze sie ścigają, łamią przepisy, i mają wszystko w ***. Szkoda ze nie widzieliście przeprowadzonych zbiórek by pomóc dzieciom z domu dziecka, pielęgniarkom w szpitalu czy nawet schronisku dla psów.. Ale Mielecka trzoda i tak nie zrozumie, bo przecież to grupa zrzeszajaca piratów drogowych.  Każdy medal ma dwie strony. Pozdrawiam grupę SWM.
Ania
Ania 27.10.2020, 11:15
Zbiórki i akcje charytatywne (szacun) nie zmyją odpowiedzialności za łamanie prawa drogowego i narażanie życia i zdrowia innych uczestników ruchu. Szkoda młodego chłopaka....
G.
G. 27.10.2020, 23:39
Czy ja mówię ze coś zmywają? Mówię, że ludzie widzą tylko to złe zachowanie. Czy ktoś napisał gdziekolwiek "oo fajna ta grupa SWM, pozbierali pieniądze dla domu dziecka, jeszcze cały dzien z dziećmi grali w piłe i sie bawili" lub "fajnie, ze zbierali na schronisko, przynajmniej pomogli psiakom" NIE! Pisze tylko ze członkowie grupy łamią prawa, są piratami, ścigają się po mieście" ...

NIECH RZUCI KAMIENIEM TEN, KTO NIGDY NIE PRZEKROCZYŁ PRĘDKOŚCI! (I nie mówię tu o niektórych kierowcach, którzy w niezabudowanym lecą swoim matizkiem z zawrotną prędkością 52km/h.)
wakeUP
wakeUP 26.10.2020, 16:57
Przepraszam a co to w ogóle jest za organizacja to SWM?
Wygląda na to, że jeżdżąc po Mielcu i wożąc rodzinę mogę natknąć się na kogoś kto nie stosuje się do zasad i przepisów o ruchu drogowym?
Wake up wakeUP
Wake up wakeUP 26.10.2020, 19:35
Tak,. możesz. Brawa za odkrycie, że piraci drogowi jeżdżą wśród nas. Chcesz order uśmiechu za to?
wakeUP
wakeUP 26.10.2020, 23:34
Nie jestem święty za kierownicą. W Mielcu się jeździ czasem ciężko i wolno ale uważam, że to przestrzeń wspólna i nie powinno być miejsca na takie zachowania. 
Driver
Driver 10.11.2020, 08:15
W Mielcu zawsze jeździ się ciężko i wolno. Porównuje tu do nieco większego Rzeszowa np. Macie jakiś powalony styl jazdy. Ruszacie,rozpędzanie trwa wieczność i jedziecie aby nie przekroczyć równiutkich 50km/h. 40/45 na godzinę to norma. Mielczanie zawsze mają na wszystko czas... Szkoda ,że poza zabudowanym obserwując niektóre RMI jakby z łańcucha spuścił. Wyprzedzanie na czołówkę nagminne...

Pozostałe