Szósty raz zawalczą o Puchar Starosty!

  • 23.01.2017, 15:01 (aktualizacja 08.02.2017 19:59)
  • Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany
Podziel się:
Szósty raz zawalczą o Puchar Starosty! Starostwo Powiatowe
Osiem drużyn zmierzy się ze sobą w „Szóstym Noworocznym Turnieju Piłkarskim o Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego”. Początek rozgrywek już w sobotę, 28 stycznia, o godzinie 9.

Wydarzenie, tak jak w roku ubiegłym, organizuje Starostwo Powiatowe w Mielcu wraz z firmami: Kirchhoff Automotive, PZL Mielec oraz LEAR Mielec. Oprócz reprezentantów organizatorów, swoich sił na boisku spróbują również przedstawiciele mieleckiej policji i straży pożarnej, prawnicy a także – po raz drugi w historii turnieju – pracownicy Pogotowia Ratunkowego w Mielcu. 

Spotkanie drużyn rozpocznie się od rozgrywek grupowych, zaplanowanych w godzinach 9.30-13.30 na hali sportowej w Gimnazjum nr 2 (ul. Grunwaldzka 7). O 14.20 odbyć ma się mecz o siódme miejsce, o 14.40 – mecz o piąte miejsce, o 15 – mecz o miejsce trzecie. Zwycięzców turnieju poznamy w wielkim finale, którego początek przewidziano na 15.20. 

Warto przypomnieć, że liderem zeszłorocznej potyczki okazała się drużyna złożona z pracowników firmy Kirchhoff, która zdobyła Puchar Starosty po raz trzeci z rzędu. Kolejne pozycje na podium zajęli wówczas mieleccy prawnicy i reprezentanci LEAR’a. 

Jak będzie tym razem? Każdy może przyjść, pokibicować swoim faworytom i osobiście przekonać się o wyniku rozgrywek. Wstęp na turniej jest bezpłatny. 

Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany

Zdjęcia (1)


Pozostałe