Nowe inwestycje w gminie Przecław. Są już złożone wnioski o dofinansowanie

  • 22.10.2020, 18:03
  • JT

Podziel się:

Oceń:

Nowe inwestycje w gminie Przecław. Są już złożone  wnioski o dofinansowanie Fot. Archiwum Władze gminy Przecław mają w planach realizację kolejnych ważnych dla mieszkańców inwestycji.
Gmina Przecław planuje zrealizować dwie lokalne inwestycje. Złożyła już też wnioski o uzyskanie wsparcia finansowego w ramach rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Pierwszą  z tych planowanych do zrealizowania inwestycji jest  budowy kanalizacji sanitarnej w Tuszymie, etap II. Projekt obejmuje budowę kanalizacji w rejonie  pompowni próżniowo-tłocznej oraz pompowni sieciowych. Kanalizacja wykonana zostanie w technologii mieszanej. Szacowany koszt inwestycji, a zarazem kwota wnioskowanych  środków to 8 258 486,12 zł.
CZYTAJ TAKŻE:Bury wycofał się z prawie połowy zwolnień. Lear zwolnił prawie wszystkich

Drugą jest   rozbudowa, nadbudowa i przebudowa szkoły podstawowej w Łączkach Brzeskich. Projekt obejmuje rozbudowę szkoły, nadbudowę pietra nad istniejącą kotłownią i pomieszczeniem gospodarczym mieszczącym się w niskim parterze. Przebudowane zostaną ściany nośne, stropy, układ konstrukcyjny, podniesiony zostanie poziom posadzki w szatni.

Zadanie obejmuje również termomodernizację szkoły oraz budowę łącznika komunikacyjnego łączącego szkołę z budynkiem sali gimnastycznej. Szacowany koszt inwestycji, a zarazem kwota wnioskowanych środków to 2 126 521,75 zł.

JT

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe