W Tarnobrzegu koniec afery "z kijem" [VIDEO, ZDJĘCIA]

  • 22.10.2020, 13:10
  • GL / opr SzB

Podziel się:

Oceń:

W Tarnobrzegu koniec afery "z kijem" [VIDEO, ZDJĘCIA] fot. nadwisla24.pl Pacjenci jednej z przychodni w Tarnobrzegu musieli w dziwny sposób upominać się po dokumentację.
Gdyby mistrz Bareja żył to miałby używanie. Jak napisał portal nadwisla24.pl aby otrzymać zaświadczenie od lekarza w Przychodni numer 3 w Tarnobrzegu trzeba użyć kija i dać o sobie znać!

 

Otrzymaliśmy zdjęcie ogłoszenia, które wisi przy wejściu do Przychodni numer 3 w Tarnobrzegu. Lekarki przepraszają pacjentów. 

Żarty się skończyły. Zakładowi Lekarza Rodzinnego "Familia" grozi ogromna kara!

Zakład Lekarza Rodzinnego "Familia", mieszczący się w budynku przychodni przy ulicy Sienkiewicza w Tarnobrzegu, naruszył prawa pacjentów do świadczeń zdrowotnych oraz ich prawa do poszanowania godności – tak twierdzi Rzecznik Praw Pacjenta. "Familia" ma teraz 30 dni na naprawienie sytuacji - WYRAŹNE PRZEPROSINY PACJENTÓW, inaczej może jej grozić nawet 0,5 miliona złotych kary!

CZYTAJ WIĘCEJ >>

 

 

GL / opr SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe