Udowodnili że św. Jan Paweł II jest w ich sercach. Dzień Patrona w "jedenastce" [FOTO]

  • 22.10.2020, 09:35 (aktualizacja 22.10.2020, 09:44)

Podziel się:

Oceń:

Udowodnili że św. Jan Paweł II jest w ich sercach. Dzień Patrona w "jedenastce" [FOTO] Fot. SP nr 11 w Mielcu. Uczniowie nie zapomnieli o swoim patronie.
16 października, jak co roku, społeczność uczniowska Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu po raz kolejny uczciła swojego Wielkiego Patrona - Świętego Jana Pawła II. Była modlitwa i uroczysta akademia.

W tym ważnym dla całej szkoły dniu delegacje uczniów zgromadziły się w kościele, rozważając tajemnice różańca i uczestnicząc we Mszy św. 


Przeczytaj także: Dodzwonić się do przychodni w Mielcu nie ma szans


Następnie  wzięli udział w akademii, upamiętniającej dwudziesty Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus” oraz nawiązującej raz  jeszcze do 100. rocznicy urodzin Patrona Szkoły Jana Pawła II.
 
Mimo, iż za sprawą obecnej pandemii ten dzień wyglądał inaczej niż zwykle, to i tak uczniowie udowodnili, że Święty Jan Paweł II jest wciąż obecny w ich sercu. To właśnie dla Niego na przekór wszystkim ograniczeniom uczniowie SP 11 w Mielcu chcą zbudować z własnego życia dzieło sztuki.

Zdjęcia (8)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe