Utrudnienia na ulicy Kilińskiego. Dalszy ciąg remontu [FOTO]

  • 22.10.2020, 08:41 (aktualizacja 22.10.2020, 09:01)

Podziel się:

Oceń:

Utrudnienia na ulicy Kilińskiego. Dalszy ciąg remontu [FOTO] Fot. Starostwo Powiatowe w Mielcu. Na części ulicy Kilińskiego ruch będzie odbywał się wahadłowo.
Na ulicy Kilińskiego w Mielcu trwa trzeci etap prac remontowych. Kierowcy muszą się wykazać cierpliwością i ostrożnością. Ruch przez cały czas trwania remontu będzie wahadłowy.

Rozpoczęty w okresie wakacyjnym remont nawierzchni przy ul. Kilińskiego objął dotychczas dwa odcinki: od Rynku do Ronda Żołnierzy Wyklętych, a następnie – od ronda do skrzyżowania ul. Kilińskiego z ul. Warszawską.


Przeczytaj także: Koronawirus wykryty w dużym mieleckim zakładzie. Tym razem firma z branży lotniczej


Obecnie prace prowadzone są na odcinku ul. Kilińskiego pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Warszawską a skrzyżowaniem z al. Ducha Świętego. Ruch w tym rejonie, przez cały czas trwania remontu, będzie odbywał się wahadłowo. – Do kierowców zwracamy się z prośbą o ostrożność i cierpliwość. 

Jeśli natomiast przejazd ul. Kilińskiego nie będzie niezbędny, zachęcamy do skorzystania z możliwych objazdów, choćby ul. Sienkiewicza – podkreśla starosta mielecki Stanisław Lonczak.

Inwestycję prowadzi konsorcjum firm: Przedsiębiorstwo Drogowe Sp. z o.o. DYLMEX-INWESTYCJE Sp.k. oraz Przedsiębiorstwo Drogowe Sp. z o.o. ze Staszowa.

Koszt realizacji wszystkich trzech etapów inwestycji to blisko milion złotych.


Przeczytaj także: Punkt NFZ w Mielcu zamknięty


 

Zdjęcia (7)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe