Koronawirus wykryty w dużym mieleckim zakładzie. Tym razem firma z branży lotniczej

  • 21.10.2020, 15:50 (aktualizacja 21.10.2020, 16:14)

Podziel się:

Oceń:

Koronawirus wykryty w dużym mieleckim zakładzie. Tym razem firma z branży lotniczej Euro-Park Mielec. To kolejny zakład mieleckiej strefy, w którym wykryto koronawirusa.
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie podała aktualna sytuację dotyczącą ognisk na terenie województwa podkarpackiego. Wśród nich jest duży mielecki zakład.

Koronawirus został wykryty w Polskich Zakładach Lotniczych Sp. z o.o. w Mielcu.

– Łącznie w ognisku potwierdzono 30 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2 u pracowników - podaje WSSE w Rzeszowie.


Przeczytaj także: Powiat mielecki wciąż z największym wzrostem bezrobocia


To już kolejny przypadek wykrycia koronawirusa w zakładzie mieleckiej strefy. Wcześniej takie przypadki odnotowano w firmach: BRW, Bury, Froneri.


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
?
? 21.10.2020, 21:15
A gdzie kronoszpan i Hammerowie krononosiciele ślepi jesteście

Pozostałe