Patryk z Mielca wygrywa na Festiwalu!

  • 21.10.2020, 12:20 (aktualizacja 21.10.2020, 14:04)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Patryk z Mielca wygrywa na Festiwalu! Fot. nadesłane Artyści na scenie.
Mielczanin Patryk Jaszcz został Laureatem Ogólnopolskiego Festiwalu Anny Dymnej "Albertiana 2020"!

Patryk Jaszcz, reprezentujący Nieformalną Grupę Absolwentów działającą przy PZPSW w Mielcu, której opiekunem jest Małgorzata Pazdro, brał udział w XX Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie "ALBERTIANA 2020" gdzie zajął I miejsce z IV regionu w Lublinie. Wykonał swój autorski utwór "Mielecki RapTon".


Nagrodą miał być występ finałowy 23 marca na scenie Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie oraz nagroda indywidualna wybrana przez Patryka czyli Sampler do układania podkładów muzycznych.

Patryk zaprezentował swój autorski utwór przed władzami miasta, dyrekcją, gronem pedagogicznym i uczniami PZPSW na uroczystości z okazji "Dnia sportu" na którą został zaproszony.

Niestety, pandemia pokrzyżowała wszystkim plany. Ponieważ Patryk nie mógł przyjechać do Krakowa i wystąpić na scenie teatru, to telewizja przyjechała do niego na nagranie .To było cudowne przeżycie i wspaniała niespodzianka, dzięki której Patryk poczuł się kimś wartościowym i spełnił kolejne swoje marzenie.

- Dziękuję Pani Małgosiu za wspaniałą muzyczną przygodę - mówi Patryk. - Pani Annie Dymnej i wszystkim osobom zaangażowanym w tą Galę za ogromne serca  jakie wkładacie w Waszą działalność; oraz mojej mamie, która mnie wspiera i jest największą fanką na moich występach. To dzięki Wam, Waszemu ogromnemu zaangażowaniu, ten dzień był wyjątkowy! Marzenia się spełniają, jeżeli ma się wokół siebie osoby które wspierają i pomagają sięgnąć gwiazd.


Dzięki też wsparciu Klubu "Kibice Razem Stali Mielec" Patryk nagrał swoją pierwszą płytę.


Kocham to co robię i się nie poddaję, bo zrobiłem wiele i będę robił stale - mówi stanowczo Patryk. - To jest hip hop, moja muzyka, głośniki rozwalają się po tych bitach...

MW

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe