Trwa protest rolników! Maszyny rolnicze na ulicach gminy Radomyśl Wielki [FOTO, VIDEO]

  • 21.10.2020, 11:20 (aktualizacja 21.10.2020, 12:03)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Trwa protest rolników! Maszyny rolnicze na ulicach gminy Radomyśl Wielki [FOTO, VIDEO] Grupa rolników protestuje na ulicach powiatu mieleckiego w rejonie Radomyśla Wielkiego.
"Polska stoi" pod takim hasłem grupy rolników w całym kraju protestują przeciwko wprowadzeniu ustawy tzw. "5 Kaczyńskiego", która z znaczny sposób wpłynie w przyszłych latach na gospodarkę rolną. Dziś rolnicy z Podkarpacia blokują ulice w kilku lokalizacjach m. in. na drogach powiatu mieleckiego w gminie Radomyśl Wielki.

 

Rolnicy z Podkarpacia przypominają posłom z Prawa i Sprawiedliwości o swoim proteście przeciwko "Piątce dla zwierząt". Dla nich jest to niszczenie tej gałęzi gospodarki.

Protest rolników z powiatu mieleckiego na drogach Radomyśla Wielkiego

 

 

 

Po godzinie 11 ma nastąpić całkowita blokada dróg w Rzeszowie. Rolnicy chcą podjechać pod Podkarpacki Urząd Wojewódzki.

AKTUALNE INFORMACJE O PROTEŚCIE >>

 

SzB

Zdjęcia (5)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe