Podkarpacie moim miejscem na ziemi. Konkurs dla uczniów

  • 20.10.2020, 19:00 (aktualizacja 20.10.2020, 19:03)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Podkarpacie moim miejscem na ziemi. Konkurs dla uczniów Fot. UM
Uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z naszego regionu mają okazję, by wziąć udziału w Konkursie „Podkarpacie – moje miejsce na ziemi”. Celem Konkursu jest przedstawienie refleksji młodego pokolenia dotyczących sukcesów, osiągnięć i wyzwań związanych z Podkarpaciem.

Uczniowie mogą odnieść się do szerokiego zakresu tematów: społeczeństwo, kultura, gospodarka, nauka, środowisko, sport itd.

Prace konkursowe mogą mieć formę utworu literackiego, piosenki, pamiętnika, komiksu, posteru, prezentacji, filmu, blogu czy fotografii itp.

Dla autorów najlepszych prac przewidziano atrakcyjne nagrody ufundowane przez Marszałka Województwa Podkarpackiego.

Prace konkursowe powinny wpływać do 6 listopada 2020 r.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe