Zmarła lek. Halina Kalita. Przez wiele lat była związana z mieleckim szpitalem

  • 19.10.2020, 15:24
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Zmarła lek. Halina Kalita. Przez wiele lat była związana z mieleckim szpitalem Odeszła lek. Halina Kalita.
W poniedziałek 19 października zmarła lek. Halina Kalita. Przez wiele lat związana z mieleckim szpitalem i stacją Krwiodawstwa.

- Przez wiele lat oddanej pracy w naszym Szpitalu, w Stacji Krwiodawstwa. Pani Doktor każdego dnia była wzorem do naśladowania dla kolejnych pokoleń lekarzy. Zawsze kierowała się wiedzą i wielkim doświadczeniem, ale także sercem i współczuciem dla Pacjenta. Łącząc się w smutku i żałobie z Rodziną, wyrazy współczucia składają. Dyrekcja i Pracownicy Szpitala Powiatowego w Mielcu - czytamy w komunikacie szpitala. 

SzB

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Michal
Michal 20.10.2020, 20:15
To żart jak Ja opisują w artykule .....
Krwiodawca
Krwiodawca 19.10.2020, 17:16
Ostatnia rozmowa w czwartek...uśmiechnięta ,beztroska,lubiana .Żegnaj Pani Doktor

Pozostałe