Brak zgody mieszkańców

  • 17.05.2016, 14:09 (aktualizacja 20.05.2016, 14:40)
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Brak zgody mieszkańców Szymon Burek
Zarząd Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej planuje wycinkę kilku drzew i krzewów pod budowę parkingu przy ul. Spółdzielczej 4. Administracja osiedla poinformowała o tym fakcie mieszkańców bloku. Ci stanowczo protestują i proszą o interwencję naszą redakcję.

Obok bloku przy ul. Spółdzielczej 4 znajduje się skwer z kilkunastoma drzewami i krzewami. To właśnie tutaj miały powstać miejsca parkingowe dla okolicznych mieszkańców. Administracja osiedla pod tę inwestycję chciała wyciąć m. in. jarząba o obwodzie 105 cm, który ma obecnie ponad 40 lat. Żeby wyciąć takie drzewo, spółdzielnia musi uzyskać zgodę Wydziału Ochrony Środowiska mieleckiego magistratu.

Więcej w 20 numerze Korso

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe