Stajemy się głośni na całą Polskę. Jedna z podkarpackich gmin przeciwna sieci 5G

  • 18.10.2020, 12:36 (aktualizacja 18.10.2020, 13:14)
  • KM/JT

Podziel się:

Oceń:

Stajemy się głośni na całą Polskę. Jedna z podkarpackich gmin przeciwna sieci 5G Fot. Archiwum Są gminy, którym przeszkadza sieć 5G.
Wiadomość o Kraśniku, który stał się strefą wolną od 5G oraz Wi-Fi w szkołach odbiła się głośnym echem w całym kraju. Jak się okazuje podobną uchwałę podjęła też jedna z podkarpackich gmin.

Końcem września całą Polskę obiegła informacja o tym, że Kraśnik ma stać się strefą wolną od sieci 5G oraz Wi-Fi w szkołach. Po konsultacjach z ekspertami radni Kraśnika postanowili wycofać się z podjętych wcześniej decyzji. Okazuje się, że jeszcze wcześniej podobne kroki podjęła jedna z podkarpackich gmin.

Wniosek postawił jeden z radnych, szybko przystąpiono do głosowania.

CZYTAJ WIĘCEJ:

KM/JT

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe