Kościół w Przecławiu zamknięty do odwołania

  • 2 dni temu, 16:16 (aktualizacja 2 dni temu, 17:25)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Kościół w Przecławiu zamknięty do odwołania Fot. Diecezja Tarnów Kościół w Przecławiu.
W związku kwarantanną, jaką zostali objęci księża z parafii Przecław, od 17 października tamtejszy kościół pozostaje zamknięty aż do odwołania.

Intencje mszalne, które zostały zamówione i miały być sprawowane w kościele w Przecławiu i kaplicy w Wylowie, będą sprawowane na plebanii.

Kancelaria parafialna w najbliższym czasie będzie nieczynna.

Biskup tarnowski Andrzej Jeż ponownie udziela na terenie całej diecezji dyspensy od obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w niedzielę i święta nakazane, aż do odwołania. Jednocześnie gorąco zachęca do duchowego łączenia się z Najświętszą Ofiarą za pośrednictwem środków społecznego przekazu.

Pisaliśmy o tym TUTAJ.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe