Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej w Gawłuszowicach [FOTO]

  • 16.10.2020, 14:41 (aktualizacja 16.10.2020, 20:43)
  • KR

Podziel się:

Oceń:

Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej w Gawłuszowicach [FOTO] Fot. Czytelnik
W ubiegłbym tygodniu w Szkole Podstawowej w Gawłuszowicach odbyło się pasowanie na ucznia klasy pierwszej. W uroczystości wzięli udział: uczniowie klasy pierwszej, rodzice, Dyrektor Szkoły oraz wychowawczyni klasy.

Pierwszoklasiści przygotowali pod okiem swojej wychowawczyni Lucyny Dec program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Wykazali się również wiedzą dotyczącą naszej ojczyzny. Po programie artystycznym pierwszoklasiści złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Pasowania na ucznia szkoły dokonał Dyrektor Grzegorz Nelec.

Po pasowaniu uczniowie podpisali się na akcie pasowania. Dyrektor szkoły życzył wszystkim pierwszakom wielu sukcesów i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy w szkole. Uczniowie klasy pierwszej otrzymali pamiątkowe dyplomy i cenne prezenty, które ufundował Wójt Gminy Gawłuszowice. 

KR

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe