Władze powiatu mieleckiego szukają wolontariuszy do pomocy w DPS w Mielcu!

  • 14.10.2020, 14:22 (aktualizacja 14.10.2020, 14:41)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Władze powiatu mieleckiego szukają wolontariuszy do pomocy w DPS w Mielcu! W Domu Pomocy Społecznej wykryto pierwsze przypadki koronawirusa.
- Zwracamy się z prośbą do tych z Państwa, którzy są gotowi wesprzeć Dom Pomocy Społecznej w Mielcu w sytuacji kryzysowej, pełniąc funkcję wolontariusza - czytamu w apelu Władz powiatu mieleckiego. W placówce wykryto koronawirusa. Na razie nie wiadomo jak duże jest to zjawisko i w jakim stopniu dotyczy ono personelu.

- Obecna sytuacja epidemiologiczna w kraju (COVID-19) i na terenie naszego powiatu powoduje, że w najbliższym czasie możemy liczyć się z brakami kadrowymi w jedynej na terenie powiatu mieleckiego całodobowej placówce, jaką jest Dom Pomocy Społecznej w Mielcu, który zapewnia opiekę osobom chorym, niepełnosprawnym i w podeszłym wieku, a więc wymagającym naszej szczególnej troski - piszą władze powiatu. 

- W związku z powyższym zwracamy się do tych z Państwa, którzy czują się na siłach dołączyć jako wolontariusze do personelu DPS i wspomóc go „dodatkową parą rąk” o zgłaszanie danych kontaktowych tj. imię, nazwisko, nr telefonu na adres [email protected] lub telefonicznie pod  nr 17 78 00 472 do dnia 28 października 2020 r. Skontaktujemy się z każdym wolontariuszem, aby omówić zakres działań.

 


Czytaj także>> Wypadek na DK 9 w Kupnie. Wezwano śmigłowiec [MAPA] [VIDEO] [FOTO]


 

SzB

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
takie to
takie to 14.10.2020, 19:17
2 czlonkow zarzadu jest na etatach, kilku kierownikow np w PUP.... moga wspomoc
soda
soda 14.10.2020, 18:56
Niech poszukają w lesie, tam jest dużo jeleni.
Albo niech nauczycieli skierują, bo mają mieć znowu wolne!!!!!
Hej!!!
Hej!!! 14.10.2020, 15:36
W związku z powyższym niech WŁADZA sama uda się na wolontariat!!!!!!!!!!!!!
Hej!!!
Hej!!! 14.10.2020, 15:31
( Państwo) prosi żeby WŁADZA siedząca na czterech literach, poszła na na wolontariat, do DPS, byłoby mieszkańcom na pewno przyjemniej, jak by Władza nimi się zajmowała.

Pozostałe