Poczuj się artystą

  • 20.01.2017, 08:32 (aktualizacja 20.01.2017, 08:54)

Podziel się:

Oceń:

Poczuj się artystą J. Sobiczewska
Pierwszy tydzień ferii upłynął pracowicie dzieciom, które wraz z opiekunami skorzystały z warsztatów przygotowanych specjalnie na ten czas w Pałacyku Oborskich.

Dzieci wykonały pod okiem prowadzącej, Iwony Groele, kolaże inspirowane zabytkowym budynkiem muzeum. W swoich pracach wykorzystały wiele niecodziennych materiałów, takich jak: kasztany, włóczka, stare guziki, kolorowa fasola, groszek ptysiowy oraz bibuła, kolorowe gazety, papier kolorowy, kredki, mazaki i wiele innych. Prace zaskakiwały swoją oryginalnością oraz inwencją twórczą dzieci. Dzieci odkryły w sobie duszę prawdziwych artystów.
W ostatnim tygodniu ferii zimowych mieleckie muzeum przygotowało kolejne zajęcia skierowane do dzieci ze szkół podstawowych. Najmłodsi z pomocą prowadzącej będą tworzyć trójwymiarowych rycerzy z prostych przedmiotów. Zobaczą jak można w oryginalny sposób połączyć ze sobą pozornie niepasujące ze sobą rzeczy.
Serdecznie zapraszamy do zgłoszeń zorganizowane grupy dzieci ze szkół podstawowych na zajęcia: Mieleccy rycerze jak stworzyć coś z niczego. Warsztaty są realizowane w terminie od 23 do 27 stycznia.
Wszelkich informacji oraz zapisy pod numerem telefonu 17 586 42 32 udziela Iwona Groele.
Pałacyk Oborskich zaprasza!

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe