Podium dla mielczan na Pucharze Podkarpacia w karate! [FOTO]

  • 04.10.2020, 15:12
  • DJ

Podziel się:

Oceń:

Podium dla mielczan na Pucharze Podkarpacia w karate! [FOTO] Fot. Mielecki Klub Kyokushin Karate Sensei Marcin Jemioło (od lewej) oraz sensei Roman Jemioło (od prawej) wraz z podopiecznymi na Pucharze Podkarpacia.
Karatecy Mieleckiego Klubu Kyokushin Karate powrócili do domu z pucharami po wygranych w konkurencjach kumite oraz kata. Cała reprezentacja stanęła na podium!

W sobotę, 3 października w Podkarpackim Centrum Sportów Walki w Jaśle miał miejsce VI Puchar Podkarpacia Karate Kyokushin. Na turniej udało się aż 112 zawodników reprezentujących podkarpackie kluby karate kyokushin. Na Pucharze nie mogło zabraknąć również przedstawicieli naszej rodzimej drużyny - Mieleckiego Klubu Kyokushin Karate

Karatecy stawali ze sobą do pojedynków w walce zwanej w karate kumite oraz w układach kata - z podziałem na kategorie wiekowe oraz wagowe. Mielec reprezentowało trzech zawodników - Arkadiusz Wais, Adrian Rzeszutek oraz Mieszko Zaręba i cała trójka stanęła na podium turnieju. W konkurencji kata Mieszko Zaręba zajął drugie miejsce. Co zaś tyczy się pojedynków kumite - te zostały całkowicie zdominowane przez mielczan. Pierwsze miejsce zajął Mieszko Zaręba, zaraz zanim na podium stanął Adrian Rzeszutek, zaś trzecie miejsce przypadło Arkadiuszowi Waisowi.

Puchar Podkarpacia organizowany był przez Jasielski Klub Kyokushin Karate prowadzony przez shihan Tadeusza Krygowskiego. Funkcję sędziego głównego na turnieju pełnił shihan Ryszard Kiper. Gratulujemy naszym zawodnikom sukcesów i godnego reprezentowania naszego miasta.


CZYTAJ TAKŻE: Na Mistrzostwach Podkarpacia w Mielcu zawalczyło 226 karateków [FOTO]


 

DJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe