Młode pokolenie pod bardzo starym drzewem, czyli tańce pod Drzewem Roku

  • 29.09.2020, 11:00 (aktualizacja 29.09.2020, 11:02)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Młode pokolenie pod bardzo starym drzewem, czyli tańce pod Drzewem Roku Fot. Nadleśnictwo Mielec Młode pokolenie pod bardzo starym drzewem.
Pod dulecką lipą św. Jana Nepomucena trwa cykl imprez, które mają nam ciągle przypominać o tym, że drzewo w przyszłym roku będzie brało udział w konkursie na Drzewo Europy. Wtedy będzie bardzo czekało na nasze głosy!

Pod lipą św. Jana Nepomucena w niedzielę gościł Dziecięcy Zespół Tańca „ZIEMIA MIELECKA” – dawniejsza „ABRAKADABRA”.  Zespołowi towarzyszyła kapela ludowa również z SCK w Mielcu.

ABRAKADABRA – ZIEMIA MIELECKA jest laureatem wielu przeglądów i konkursów wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych. Głównym celem działalności zespołu jest podtrzymywanie tradycji narodowych oraz pielęgnowanie folkloru tanecznego.


Czytaj także: Ponad 200 osób zakażonych i prawie 500 na kwarantannie w pow. mieleckim


W niedzielnym minikoncercie znalazły się tańce i przyśpiewki naszego rodzimego regionu lasowiackiego.

MW

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe