Mielecki szpital znów wstrzymuje planowe zabiegi!

  • 28.09.2020, 08:54 (aktualizacja 28.09.2020, 09:01)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Mielecki szpital znów wstrzymuje planowe zabiegi! fot. szpital specjalistyczny W mieleckim szpitalu znowu wprowadzane są ograniczenia.
W Szpitalu Specjalistycznym w Mielcu wstrzymane są zabiegi planowe. Dyrekcja wprowadza ograniczenia ze względów epidemiologicznych.

 

W związku z sytuacją epidemiologiczną spowodowaną przez COVID-19, na oddziałach zabiegowych co najmniej przez najbliższy tydzień nie będą się odbywać zabiegi planowe. 


Czytaj także>> Policja gazowała na oślep! Skandal po derbach Siarki ze Stalówką!Dotyczy to: chirurgii ogólnej, neurochirurgii, ortopedii, urologii, chirurgii naczyniowej. Wciąż będą wykonywane operacje pilne i onkologiczne.


Ograniczenia dotyczą również Oddziału Zakaźnego, który nie będzie przyjmował pacjentów z podejrzeniem COVID-19, ale tylko ze stwierdzoną obecnością wirusa w organizmie. Jest to związane z faktem, że Oddział obecnie przekroczył już limit świadczeń, które miał wykonać u pacjentów w związku z COVID-19. Trwają starania o zwiększenie limitu. 

W ograniczonym zakresie chwilowo działa także Oddział Rehabilitacyjny - w związku z koniecznością przeprowadzenia badań w kierunku koronawirusa u części personelu.
Sytuacja jest dynamiczna, o ewentualnych zmianach w opisanym zakresie, będziemy informować na bieżąco.

 


Czytaj także >> Wrocławska Orkiestra Barokowa na finał mieleckiego festiwalu [FOTO]


 

SzB

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Nfz???
Nfz??? 28.09.2020, 12:34
To trzeba było pacjentów umówionych na planowany zabieg na poniedziałek łaskawie poinformować. A nie bez potrzeby człowiek jedzie czeka w zimny poranek żeby z kwitkiem odjechać do domu. Dwudziesty pierwszy wiek telefony chyba wszyscy mają. Zastanawiam na co my wszyscy te składki płacimy!!!

Pozostałe