"Jak Golba z kukurydzy" - facebookowe zaczepki "na szczycie" podkarpackiej władzy

  • 25.09.2020, 16:48
  • GL, opr SzB

Podziel się:

Oceń:

"Jak Golba z kukurydzy" - facebookowe zaczepki "na szczycie" podkarpackiej władzy W poniedziałek najbliższy Sejmik Województwa. Dowiemy się wtedy co dalej z Zarządem.
Walka formacji politycznych skupionych w Zjednoczonej Prawicy nabiera rozpędu. Tym razem mamy jej przejaw w wersji nieco humorystycznej, ale z Podkarpaciem w roli głównej. Okazuje się, bowiem że marszałka województwa Władysława Ortyla ponosi na Facebooku i pojawiają się tam barwne zaczepki w stronę Solidarnej Polski.

Przypomnijmy. Po burzliwej debacie w Zjednoczonej Prawicy i sejmowym głosowaniu nad ustawą "Piątka dla zwierząt", która poróżniła Prawo i Sprawiedliwość z Porozumieniem Jarosława Gowina i Solidarną Polskąpewne są zmiany w składzie Zarządu Województwa Podkarpackiego nad którymi ma pochylić się sejmik. Trwa wyczekiwanie na podpisanie nowej umowy koalicyjnej, a jak na razie oziębione stosunki między formacjami ze Zjednoczonej Prawicy objawiają się wpisami na portalach społecznościowych.

CZYTAJ WIĘCEJ >>

 

 

GL, opr SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe