Zbigniew Stonoga atakuje podkarpackich duchownych i broni tamtejszej rodziny [VIDEO]

  • 24.09.2020, 21:44
  • GL/opr. DJ

Podziel się:

Oceń:

Zbigniew Stonoga atakuje podkarpackich duchownych i broni tamtejszej rodziny [VIDEO] Fot. FB Zbigniewa Stonogi To o pomoc dla tej rodziny apeluje Zbigniew Stonoga.
Zbigniew Stonoga - kontrowersyjny przedsiębiorca i działacz społeczny, udziela pomocy potrzebującej rodzinie z Podkarpacia. Żyją w strasznych warunkach, a dodatkowo ponoć miejscowa parafia utrudnia im udzielenie wsparcia.

Jak twierdzi sam Zbigniew Stonoga:

- Skandal w podkarpackiej parafii. Proboszcz zniechęcił darczyńcę do pomocy cierpiącym, pomówił ich o złodziejstwo i oświadczył, że w domu nie jest biednie gdyż w okresie świątecznym(...)

  CZYTAJ WIĘCEJ >>  

 

GL/opr. DJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe