Piłkarskie Nadzieje na turnieju w Krakowie

  • 23.09.2020, 14:31
  • jz

Podziel się:

Oceń:

Piłkarskie Nadzieje na turnieju w Krakowie Materiały prasowe Zawodnicy rocznika 2012 z trenerem Jackiem Cyganowskim
W dniach 12- 13 września drużyna rocznika 2012 AP Piłkarskie Nadzieje brała udział w prestiżowym turnieju Smoka Wawelskiego rozgrywanego na obiektach KS Bieżanowianka w Krakowie.

 Do boju w turnieju  Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje desygnowała 2 zespoły. Po pierwszym dniu zmagań, w którym drużyny rozegrały po 7 meczów na zespół, obydwa zespoły zameldowały się w drabince tzw. Ligi Europy, a więc w pierwszej szestnastce turnieju.

 Drużyny Piłkarskich Nadziei zaprezentowały się bardzo dobrze udowadniając, że praca wykonywana na treningach przynosi zamierzony efekt. W sumie na każdy zespół w ciągu dwóch dni przypadło do rozegrania 14 meczów po 15 minut, co daje aż 210 minut gry.

Po sobotnich i niedzielnych zmaganiach piłkarskich organizatorzy zadbali o to, aby nie zabrakło również atrakcji turystycznych i rekreacyjnych. Tym samym drużyny APPN miały możliwość zagrania w muzeum gier na popularnych kiedyś "fliperach" oraz na grach zręcznościowych. W niedzielne przedpołudnie młodzi zawodnicy zwiedzali również krakowski Rynke oraz udali się na Wawel. 

Skład: Szymon Padykuła, Mati Gadziała- Franciszek Kuźniar, Dawid Cichowski, Błażej Kudła, Maksymilian Janora, Miłosz Kulig, Julian Burek, Sebastian Chorażak, Filip Paluch, Marcin Kopeć, Piotr Tęcza, Leon Kołacz, Szymon Żak. Trener Jacek Cyganowski. 

jz

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe