Odwołano zajęcia Mieleckiego Uniwersytetu Dzieci. Powodem koronawirus

  • 22.09.2020, 17:44
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Odwołano zajęcia Mieleckiego Uniwersytetu Dzieci. Powodem koronawirus Zajęcia zostały odwołane.
Organizatorzy Mieleckiego Uniwersytetu Dzieci zdecydowali się odwołać tegoroczny plan zajęć. Powodem takiej decyzji jest zwiększająca się liczba zakażeń wywołanych pandemią koronawirusa. Dziś tak informacja się potwierdziła.

 

- Zawieszamy działalność Mieleckiego Uniwersytetu Dziecięcego w roku akademickim 2020/2021, co oznacza brak naboru na zajęcia MUD. Do tej drastycznej decyzji zmusiła nas rosnąca obecnie fala pandemii oraz brak optymistycznych przesłanek w tym zakresie na najbliższe miesiące. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w bardziej sprzyjających, normalnych okolicznościach. Trzymajcie się zdrowo. Do zobaczenia w lepszych czasach - czytamy w oświadczeniu Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu, organizatora Uniwersytetu Dzieci.

 

Z zajęć Mieleckiego Uniwersytetu Dzieci korzysta co roku kilkadziesiąt dzieci z miasta i okolic. Zajęcia odbywały się w weekendy w trakcie roku akademickiego. Wykłady prowadzili pracownicy naukowi z Krakowa i Rzeszowa. 

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe