Pierwsze w 2017 roku Śniadanie Kubka Biznesu

  • 13.01.2017, 22:52
  • ms
Podziel się:
Oceń:
Pierwsze w 2017 roku Śniadanie Kubka Biznesu SzB
18 stycznia, godzina 8 rano, temat spotkania – „Zabezpieczenie firm przed wyciekiem informacji". Fundacja Kubek Biznesu zaprasza...

W nadchodzącym spotkaniu specjaliści z branży informatycznej przedstawią błędy, jakie popełniają właściciele firm przy zabezpieczaniu danych firmowych przechowywanych na sprzęcie komputerowym. Jak skutecznie zabezpieczyć się przed utratą danych, co robić, by ograniczyć niebezpieczeństwo wycieku informacji firmowych na zewnątrz. O czym należy pamiętać, by nie dopuścić do sytuacji, kiedy przyjdziemy do pracy i zastaniemy komputery „wyczyszczone”?

O tym wszystkim uczestnicy pierwszego w roku 2017 Śniadania Kubka Biznesu dowiedzą się w Hotelu Iskierka o godzinie 8.
Wśród prezenterów głównego tematu znajdą się m.in. Tomasz Pawęzka i Artur Fic.

Nie zabraknie innych atrakcji. Spotkanie poprowadzi Tomasz Białek.

Ilość miejsc jest ograniczona. Swoje uczestnictwo można zgłaszać na adres e-mail: [email protected]

Symboliczny koszt udziału – 20 zł (płatność przy wejściu). Catering w formie stołu szwedzkiego: napoje, przekąski, zimna i ciepła płyta.

Korso jest patronem medialnym Śniadań Kubka Biznesu.

ms

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe