Remont chodnika za 100 tysięcy złotych

  • 18.09.2020, 12:27
  • JT

Podziel się:

Oceń:

Remont chodnika za 100 tysięcy złotych Fot. UG Padew Narodowa Rozpoczął się remont chodnika przy drodze wojewódzkiej nr 985 w Gminie Padew Narodowa
Rozpoczął się remont chodnika przy drodze wojewódzkiej nr 985 w Gminie Padew Narodowa. Wartość prac to około 100.000 zł.

Zadanie to realizuje Zarząd Dróg Wojewódzkich, a Gmina Padew Narodowa dofinansowuje tę  inwestycję w  50 procentach wartości zadania w ramach pomocy dla województwa.

CZYTAJ TAKŻE>>>Nauczyciele z mieleckiej szkoły na kwarantannie

Zadanie to jest kontynuacją rewitalizacji ciągów pieszych przy drodze wojewódzkiej w Gminie Padew Narodowa. Gmina w porozumieniu z Urzędem Marszałkowskim w Rzeszowie planuje budowę nowych ciągów pieszych poprawiających bezpieczeństwo mieszkańców.

JT

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
toto
toto 18.09.2020, 14:53
Gminy placa polowe za mienie PZDW.....wstyd dla p Tymuly iKaminskiego

Pozostałe