UKS SMS Stal Mielec na Ogólnopolskim Turnieju "Ośrodków Kibice Razem"

  • 15.09.2020, 18:50
  • jz

Podziel się:

Oceń:

UKS SMS Stal Mielec na Ogólnopolskim Turnieju "Ośrodków Kibice Razem" Nadesłane Młodzi zawodnicy z UKS SMS Stal Mielec
Drużyna złożona z zawodników UKS SMS STAL urodzonych w 2011 i 2010 reprezentowała Mielec na ogólnopolskim turnieju "Ośrodków Kibice Razem". Patronat nad turniejem objął Polski Związek Piłki Nożnej oraz Ministerstwo Sportu.

Młodzi piłkarze z UKS SMS Stal Mielec spędzili 2 dni w malowniczo położonym ośrodku w Wawrzykowiźnie obok Bełchatowa. W turnieju oprócz mielczan wzięły udział takie drużyny jak: Arka Gdynia- 2 drużyny, Lech Poznań, Polonia Warszawa, Lechia Gdańsk, Śląsk Wrocław, Jagiellonia Białystok, Pogoń Szczecin, Motor Lublin, Korona Kielce, Miedź Legnica, Ruch Chorzów, GKS Bełchatów, Sandecja Nowy Sącz, Odra Opole, Górnik Zabrze oraz GKS Tychy.

Pierwszy dzień upłynął pod znakiem zadań ze sprawności ogólnej. Zawodnicy pokazywali swoje umiejętności żonglując piłką, strzelając z łuku, skacząc w dal i nie tylko.  Były jeszcze skoki w workach, unihokej, kręcenie kołem hula hop, prowadzenie piłki slalomem, przeciąganie liny, bieg z zasłoniętymi oczami. Za każdą konkurencję drużyna dostawała określona ilość punktów do klasyfikacji ogólnej.

Warto zaznaczyć że chłopcy z naszej drużyny byli najlepsi w żonglerce, skoku w dal i prowadzeniu piłki slalomem - przekazuje trener Kamil Zaskalski. 

Drugi dzień to już zmagania typowo piłkarskie.Zespół UKS SMS STAL Mielec notował następujące wyniki:
- Miedzią Legnica 0-0
- GKSEM Bełchatów 3-0 (Słowik, Cena, Zięba)
- Ruchem Chorzów 1-1 (Cena).

Po dodaniu punktów z dwóch dni rywalizacji ostatecznie drużyna zajęła bardzo dobre 6. miejsce w stawce 18 drużyn.

- Dziękujemy Ośrodkowi Kibice Razem Stal Mielec za zaproszenie na wyjazd. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie się rozwijała i jeszcze nie raz wspólnie weźmiemy udział w różnego rodzaju imprezach sportowych - podkreślił trener Zaskalski. 

Ośrodek Kibice Razem Stal Mielec reprezentowali zawodnicy UKS SMS Stali Mielec: Lewicki Mikołaj, Cena Michał, Słowik Patryk, Karol Czech, Oskar Szczepanik, Wiktor Padykuła, Szymon Zięba.
Trener: Maciej Karasiński 
Koordynator: Remigiusz Sobuś

jz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe