FKS Stal Mielec prosi o wsparcie w głosowaniu! Każdy mielczanin może pomóc klubowi

  • 15.09.2020, 18:20
  • jz

Podziel się:

Oceń:

FKS Stal Mielec prosi o wsparcie w głosowaniu! Każdy mielczanin może pomóc klubowi Materiały prasowe FKS Stal Mielec zachęca do głosowania na jeden z projektów Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego
20 września rozpoczyna się głosowanie na projekty w ramach Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego. Jednym z projektów jest budowa boiska typu Orlik na rogu ulic Baczyńskiego i Sportowej. Klub FKS Stal Mielec prosi własnie o wsparcie tej inicjatywy. W zamian oferuje unikatowe prezenty.

Projekt nr 9 – wymiana naturalnej nawierzchni trawiastej na nawierzchnię syntetyczną (sztuczna trawa) na boisku do piłki nożnej zlokalizowanym w rejonie ulic Baczyńskiego i Sportowej wraz z instalacją oświetlenia obiektu. Koszt – 300 tys. zł.

- Oddaj swój głos na powyższy projekt, pokaż potwierdzenie oddanego głosu i w ramach podziękowania odbierz kartę z podpisami zawodników 1 Drużyny PGE FKS Stal Mielec (więcej informacji w Sklepiku Stali Mielec, ul. Solskiego 1 lub pod adresem e-mail: [email protected]) - czytamy na oficjalnej stronie klubu. 

Głosowanie trwa od 20 do 30 września 2020 r. i odbywa się za pomocą formularza elektronicznego za pośrednictwem strony internetowej urzędu www.mielec.pl/mielecki-budzet-obywatelski lub za pomocą formularza papierowego w punktach wyznaczonych przez Prezydenta Miasta Mielca.

LISTA WYZNACZONYCH PUNKTÓW DO GŁOSOWANIA:

-Urząd Miejski (ul. Żeromskiego 26)
-Placówka PSOUU (Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym) – ul. Wojsławska 278.
-Sklep Wielobranżowy Pokusa (Rynek Rzochowski 3)
-Samorządowe Centrum Kultury (Aleja Niepodległości 7)
-Punkt Obsługi Mieszkańców w Galerii Navigator (ul. Powstańców Warszawy 4)
-Filie Miejskiej Biblioteki Publicznej:
nr 1 (ul. Botaniczna),
nr 4 (ul. Mickiewicza 2 – Łojczykówka),
nr 6 (ul. Tańskiego 4a),
nr 7 (ul. Zygmuntowska 14)

Jak głosować?
Każdemu mieszkańcowi przysługuje prawo oddania głosu na 1-3 projekty ogólnomiejskie oraz na 1-3 projekty lokalne. W projektach lokalnych oddajemy głos w jednym wybranym obszarze.

jz

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Mielecki Społeczny
Mielecki Społeczny 17.09.2020, 01:19
Przepraszam kibiców Stali, ale wydaje mi się, że klub ma już wystarczająco dużo boisk na swoje cele, aby teraz odnawiać kolejne za miejskie pieniądze.

W obecnej edycji B.O. są projekty boisk chociażby przy szkołach, choć nie tylko. Wolałbym zagłosować za takim boiskiem przy szkole, gdzie dla dzieciaków będzie to świetne miejsce do gry, niż za kolejnym obiektem do dyspozycji – profesjonalnego i wspieranego przez rzesze sponsorów – klubu.

Myślę więc, że warto pochylić się nad projektami, które wspierają rozwój kultury fizycznej na bardziej amatorskim poziomie, czyli wśród zwykłych mieszkańców miasta. Będą to wspomniane boiska przyszkolne, wszelkiego rodzaju siłownie plenerowe, miejsca do street workoutu itp.
Zibi
Zibi 15.09.2020, 21:21
To ma być budżet obywatelski czy realizacja zadań własnych gminy pod płaszczykiem głosowania mieszkańców??? To samo dotyczy projektów inwestycji szkolnych. Na to powinny być zupełnie osobne pieniądze. Inaczej MBO przestaje mieć sens.

Pozostałe